Google Play İçerik Filtreleme

googleplayGoogle Play üzerinde farklı yaş gruplarına hitap eden birçok uygulama bulunmaktadır. Bu durum özellikle çocuklar için sıkıntılı olabilmektedir. Google Play servisinin filtreleme özelliği ile bu sorunu rahatlıkla ortadan kaldırabilmemiz mümkündür. Bu özellik sayesinde telefon üzerinden sadece belirli yaş grubuna hitap eden uygulamaların yüklenmesini sağlayabiliriz. Bu özelliği aktif edebilmemiz için aşağıdaki işlemleri yapmamız gerekmektedir;

1-) İlk olarak Google Play sayfasına giriş yapıyoruz. Daha sonra Google Play menü tuşuna tıklıyoruz. Açılan münüden Ayarlar yazan yere dokunuyoruz.

2-) Gelen ekrandan İçerik filtrelemesi yazan yere dokunuyoruz.

3-) Karşımıza gelen bölümden gösterilmesini istediğimiz uygulamaların derecesesini seçiyoruz (yetişkin, Çocuk, genç tüm yaşlar) ve Tamam yazan yere dokunuyoruz.

4-) Son olarak gelen ekrandan bir şifre belirliyoruz ve Tamam yazan yere dokunuyoruz. Bu işlem içerik filtrelemesi bölümünü şifreleyecektir.

Yukarıdaki işlmeleri yaptıktan sonra sadece belirlediğimiz yaş grubundaki uygualamalar telefon üzerinden gözükecektir ve yüklenbilecektir. Tekrar görüşmek üzere. Şimdilik hoşçakalın.

Google Play İçerik Filtreleme” üzerine bir düşünce

 1. Melek Şener

  [IMG]https://www.naturelstore.com.tr/image/catalog/sliderimiz/naturel-logo.png[/IMG]
  Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti.
  +90 312 3161763
  Örnek Mahallesi Adalı Halil Cad. No:2/B Telsizler / Altındağ – Ankara
  İletişim : Info@Optinaturel.Com.Tr

  Sayın Ziyaretçilerimiz Optinaturel Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti. olarak sizlere Doğal Naturel ürünlerimizi tanıtmak istiyoruz. Öncelikle Tüm ürünlerimiz Tarım ve Gıda Bakanlığı onaylıdır.

  [B]Diyet ve Zayıflama Kategorisinde ; [/B]Ayhan Ercan Chiadox Detox ürünü ile 1 haftada 3 1 ayda 10 kilo civarında kilo verip detox yapabilirsiniz. Aynı şekilde 9ayleaf tea çayı ile ekstra bir zihindelik kazanabilirsiniz. Bunun yanında Goji Berry ürünlerinden de faydalanabilirsiniz.

  [B]Kozmetik Kategorimizde ;[/B] Nova kozmetik ürünleri ve Dermokil gibi büyük firmalar ile çalışmaktayız ilgili kategorilere göre ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Erkek ve Bayan kategorisinde bakım ürünlerimiz ve özel ürünlerimiz bulunmaktadır.

  [B]Süpermarket Ürünleri ;[/B] İhtiyacınız olan bitki çayı gibi bitkiler,baharatlar gibi ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.
  [B]
  Anne ve Bebek Kategorisi ; [/B]Optinaturel Firmasının ” Naturpy ” Markası adı altında kendi üretimimiz olan Naturpy Milk Tea ve Naturpy Emziren anne kış çayı ürünümüz türkiyede ilk ve tek bitkisel ve hiçbir kimyasal işleme tabi olmadan üretilen bir bitki çayıdır. Anne sütünü arttırdığı analizlerle açık ve nettir. Bu alanda Eczanalerde , Süpermarketlerde, Anne bebek mağazalarında referanslarımızla büyük bir beğeni toplamaktayız.

  Sizleride websitemizde görmekten mutluluk duyarız Sitemizdeki tüm ürünleri hiçbir fark ödemeden kapıda ödeme yada kredi kartı ile alabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Naturpy Ailesi

  [URL=”http://naturelstore.com.tr”]http://naturelstore.com.tr[/URL]

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir