Uygun Fiyatlı VDS Sunucu Hizmeti

Genel olarak yeni açtığımız web sitelerimizin yayınlarını hosting hizmeti üzerinden sağlamaktayız. Web sitelerimizin hiti ve online ziyaretçi sayısı arttığında aldığımız hosting hizmeti yetersiz olmaya başlamaktadır ve web sitemizin görüntülenmesinde bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumda web sitemizde oluşan erişim problemlerini ortadan kaldırmak için vds sunucu kiralamaktan başka bir çaremiz yoktur.  Aslında seo açısından fayda sağlamak için yeni açtığımız web sitelerini de vds sunucu üzerinden yayınlamamız gerektiğini unutmamalıyız. Peki vds sunucu nedir? Vds sunucu, ana sunucunun donanımsal olarak bölünmesiyle elde edilmektedir. Vds sunucu üzerinde ayrılan donanım kaynakları ve ip adresi sadece bizim kullanımımızda olmaktadır. Vds sunucu üzerine istediğimiz işletim sistemini kurdurabilmemiz de mümkündür. Ayrıca bu sunucuların kontrolleri tamamen bize ait olmaktadır.

Vds satın al mak için firma araştırması yaparken bazı kriterlere çok dikkat etmemiz gerektiğini kesinlikle unutmamalıyız.  Vds sunucularında ssd disk kullanan ve müşterilerine ücretsiz olarak firewall sağlayan firmaları seçmemiz bu kriterlerden bazıları ve en önemlileridir. AxiTR Bilişim bu hizmetleri vds sunucularda sağlayan ve kaliteli hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. AxiTR Bilişim üzerinden uygun fiyatlara vds sunucu kiralayıp web sitelerinizin yayınlarını kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Oyun Sunucusu Satın Almak

Son zamanlarda internet üzerinden oynanan oyunlar arasında Minecraft öne çıkmaktadır. Minecraft’ın milyonlarca oynayıcısı bulunmaktadır. Bu oyunu internet üzerinden diğer kullanıcılarla oynamak istiyorsak MineCraft Server Kiralama mız gerekmektedir.

Diğer popüler bir oyun ise Mta’dır. Mta server satın al arak bu oyunu server üzerinden oynayabilmemiz mümkündür. AxiTR Bilişim üzerinden uygun fiyatlı, yüksek özellikli oyun sunucuları kiralamanız mümkün olmaktadır.

Web siteleriniz için vds hizmeti veya oyun sunucu hizmeti satın almak istiyorsanız ilk olarak https://axitrbilisim.com sayfasını ziyaret etmelisiniz. Web site üzerinden uygun fiyatlı, yüksek özellikli sunucular kiralayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir